cs
en
deFacebook
Twitter
RSS
Youtube

Speciální službou, kterou Vám Rallye Event nabízí, je racing travel. Jedná se o širokou nabídku exkluzivních zájezdů za motoristickými zážitky a jedinečnou možnost nahlédnutí do zákulisí profesionálního motoristického sportu či letecké akrobacie. Setkáte se tak se známými osobnostmi, jako je Martin Prokop, Aleš Loprais a Martin Šonka. 

                             

Racing travel Vám umožní zažít atmosféru MS v Rally, Rally Dakar, MotoGP či série Red Bull Air Race tak, jak ji z televize a novin neznáte. Budete se pohybovat v bezprostřední blízkosti profesionálních závodních týmů a jejich jezdců.

         

MS v Rally  Vám nabízí skvělou podívanou, v níž hlavní roli hrají vozidla třídy WRC a Vy ji budete moci zažít ve společnosti juniorského mistra světa v JWRC Martina Prokopa a jeho týmu. Na takový jedinečný zážitek jen tak nezapomenete!

        

S Alešem Lopraisem a jeho týmem se budete moci vydat na Rallye Dakar, závod off-road vozidel a motocyklů. Oficiální název v sobě sice obsahuje slovo rallye, ale jedná se spíše o vytrvalostní závod v terénu, kde se více používají upravené terénní speciály než klasické soutěžní vozy. Většina měřených úseků vede velmi těžkým terénem - písečnými dunami, blátem, travnatými pláněmi a skalními úseky. Na jezdce a na Vás tak čeká nezapomenutelná dávka adrenalinu a dobrodružství.

     

Mistrovství světa silničních motocyklů zkráceně MotoGP je nejprestižnější motocyklový závod, na jehož podívanou do konce života nezapomenete – neuvěřitelní jezdci a jejich stroje, které jsou naprostými unikáty, jelikož se nevyrábí sériově. Po tomto závodu ucítíte vůni benzínu ještě hodně dlouho.

    

Naproti všem výše uvedeným motoristickým eventům Vám racing travel nabízí také zažít Red Bull Air Race - mezinárodní série leteckých závodů, kde piloti musí proletět vymezenou trať v co nejrychlejším čase. Jednotlivé závody se většinou konají nad vodní hladinou ve velkých městech, případně v oblasti jiných atraktivních lokalit. Tento druh leteckého vzrušení zažijete v blízkosti  pilota Martina Šonky - člena reprezentace České republiky v letecké akrobacii kategorie unlimited a vojenského pilota letounu L - 159 ALCA.

Co říkáte, svezete se s námi na vlně adrenalinu i Vy?

Zhlédnout více videí

Zhlédnout více fotografií