Twitter
RSS
Youtube

Rally v okolí Zell um See

Připravili jsme si pro Vás opět něco speciálního. Jedná se o originální oživení legendárních závodů z roku 1935-1939. Závodů se zúčastní 75 týmů se svými veterány. Přepravu na místu Vám umíme zajistit. Kompletní nabídku naleznete ZDE.

Rallye 1000 jezer

O uplynulém víkendu jsme se vydali na NESTE RALLYE FINLAND, podpořit Martina Prokopa a jeho tým. Bohužel z důvodu porouchaného chlazení Martin odstoupil po 8 RZ. Druhý den dorazil nový motor a celý tým se přesunul na sever do Tuupovaary, rodiště legendy rally – Ariho Vatanena, na testovací

Rallye Event pro HP

Na konci minulého týdne jsme připravili akci pro společnost Hewlett Packard na letišti ve Vyškově. Všichni zúčastnění si mohli vyzkoušet jízdu s rallye jezdcem v závodním speciálu a let vrtulníkem. Zájemci mohli rovněž sami  usednout za volant závodní vozu a vyzkoušet si tréninková kola a jízdu na čas. Pro

Samsung na Rally Bohemia

Pro našeho nového klienta, kterým je společnost Samsung, jsme minulý pátek realizovali motoristický den. Všichni zúčastnění si na autodromu v Sosnové vyzkoušeli speciálně upravené závodní vozy Peugeot 206RC, a to na speciálních tratích, jež byly postavené pro sobotní

Rallye Event v Německém městě Lausitz

Na státní svátek se část našeho týmu vydala do Německém městě Lausitz na okruh Euro Speedway, kde se uskutečnilo další kolo amatérské okruhové série.  Naším klientem byl Tomáš Pertold, který s 206 odkroužil hodinový závod. Vše dopadlo skvěle a vedle šachovnicového praporu byl i pohár!