cs
en
deFacebook
Twitter
RSS
Youtube

 

Rallye Event disponuje profesionálním týmem techniků, kteří proměnili auta značky Peugeot 206RC a Renault Clio III Sport bezpečné závodní speciály. Tyto vozy umožní všem fanouškům motoristického sportu, a to i řidičům amatérům, zažít pocit z rychlé jízdy ve speciálně upravených vozech po boku opravdových profesionálů. Naše speciály jsou vybaveny bezpečnostními rámy, závodními anatomickými sedačkami s 6ti bodovými pásy, odpojovačem  elektřiny, sportovním podvozkem, závodním volantem, 17ti palcovými koly a upraveným brzdovým systémem bez ABS. To vše je sladěno do prvotřídního sportovního rallye designu, který z našich vozů dělá opravdové profesionální závodní speciály, jež si na první pohled zamilujete. Jen těžko pak budete odolávat výzvě, kterou představují.

Bezpečí našich klientů je pro nás vždy na prvním místě. 

 

Je tedy samozřejmostí, že po celou dobu akce dohlíží na stav aut náš technický tým. Pro dosažení Vašich co nejlepších, ale i bezpečných výkonů je pro Vás vždy připraven tým profesionálních instruktorů v čele se známými osobnostmi motoristického sportu. Zážitky z rychlé jízdy okusíte na vybraných okruzích, jako je Autodrom Sosnová, Most, Kopřivnice a další. Vždy je také zajištěn hospitality servis.

 

Naše vozy jsou k zapůjčení na firemní promo akce (možnost vlastního brandingu vozů), teambuildingy a další akce. Pronájem možný i pro soukromé skupiny.

Chceš se svést? NASTUP ZDE…

Zhlédnout více videí

Zhlédnout více fotografií